Star Wars - Star Wars Trading Card Game

Hudba

Hudba, melodie a zvuky ze Star Wars


Kdo by si rád při práci, zábavě nebo odpočinku neposlechl krásnou hudbu ze Star Wars, kterou mohl slyšet ve filmu. Sehnat nějakou hudbu už v dnešní době není žádný problém, pokud to jde nelegální cestou. Legálně to je o něco složitější, ale zase požitek z poslechu je o hodně větší. Zde Vám samozřejmě nebudu nabízet nic, co by bylo v rozporu se zákonem.

Nyní k tomu, jakou hudbu kde můžete sehnat.

Soundtracky k různým Epizodám jsou k dostání především obchodech s hudbou. Nakoupit můžete samozřejmě také na internetu. Na http://www.vltava.cz/ se toho dá sehnat dostatek. Navíc si u některých soundtracků můžete poslechnout ukázky z jednotlivých skladeb, které mívají délku okolo 20 sekund.

Jsou snad ještě další legální zdroje, které jsem tady nejmenoval (třeba soundtrack můžete dostat jako dárek od Williamse :-)).


Aby jste nemuseli brouzdat všude po internetu a pracně hledat ukázky ze skladeb Star Wars, najdete tu odkazy na stránky, kde si takové ukázky můžete poslechnout.

Star Wars Episode 3: Revenge Of The Sith - soundtrack
Star Wars Episode 2: Attack Of The Clones - soundtrack

2002-2007 ObiSkyWalker

Creative Commons License
Veškerý textový obsah, pod kterým není podepsán jiný autor, spadá pod licenci
Creative Commons Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 Unported License.

V praxi to znamená, že můžete daný obsah libovolně kopírovat, distribuovat, měnit a šířit včetně Vámi vytvořených odvozenin, avšak za podmínky, že vždy uvedete autora, nepoužijete obsah k výdělečným činnostem a pokud obsah změníte, budete ho šířit pod stejnou licencí.