Star Wars - Star Wars Trading Card Game

KoprCon 2005

Report z KoprConu 2005


KoprCon 2005 (můj první Con) již máme bohužel za sebou, takže jsem se rozhodl napsat o tomto srazu nejen fanoušků Star Wars (já píšu pouze o části Star Wars) pár možná i delších vět :-)

Všechno to započalo dopolední cestou na KoprCon. Měl jsem v plánu dorazit včas do Brna, abych stihnul hromadný odjezd. Naneštěstí nám doprava částečně selhala (u vlaku se porouchala lokomotiva), a tak jsem na KoprCon dojel o hodinu později. Naštěstí se mnou jela JediSith, takže se nebylo kde ztratit :-). ZŠ Dr. Milady Horákové jsme bez problémů našli za pomoci skupinky fanů, kteří již cestu znali. Při registraci všichni dostali odznak KoprConu a igelitovou tašku, která obsahovala kromě programu také mapu, cd a nějaký ten pamlsek. Ubytovali jsme se v již částečně obsazené tělocvičně a pak jsme se odebrali k prohlídce školy.

Program KoprConu byl opravdu velmi pestrý, takže se nemohla najít chvíle, kdy by jste se nudili. Jestliže Vás nebavili přednášky, měli jste možnost si zahrát v PC herně, jít se dívat na video nebo si pohovořit s ostatními účastníky conu. U přednášek bylo opravdu o co stát. Kromě kvanta informací, které jste měli možnost slyšet, jste se i někdy více než jen pobavili. Připraveny byly také nějaké vědomostní soutěže, KoprConský galavečer a nezapomenutelná deniéra Epizody III s titulky.

Navštěvovali jsme převážně místnost Star Wars, místy jsme se šli mrknout i na video a jednou jsem se podíval do PC herny. Za ne příliš zdatně předvedeného X-Winga, se kterým mi pomohl StarHawk, jsem vyfasoval plakát Epizody III :-)

A než jsme se nadáli byla neděle, která znamenala konec KoprConu. Museli jsme si sbalit svých pět švestek a navrátit se (opět vlakem, tentokrát se hromadným odjezdem do Brna) domů. No a následující den se v nevyspalosti doplaziti do školy :-)

Můj první KoprCon bych hodnotil jako výborně uspořádáno akci (až na nějaké technické výjimky, které se daly omluvit) na které jsme se zcela jistě všichni dobře nejen pobavili, ale i z ledas čeho poučili :-)

2002-2007 ObiSkyWalker

Creative Commons License
Veškerý textový obsah, pod kterým není podepsán jiný autor, spadá pod licenci
Creative Commons Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 Unported License.

V praxi to znamená, že můžete daný obsah libovolně kopírovat, distribuovat, měnit a šířit včetně Vámi vytvořených odvozenin, avšak za podmínky, že vždy uvedete autora, nepoužijete obsah k výdělečným činnostem a pokud obsah změníte, budete ho šířit pod stejnou licencí.