Star Wars - Star Wars Trading Card Game

Kde koupit

Kde sehnat karty Star Wars Trading Card Game


Bohužel karetní hra Star Wars Trading Card Game u nás není zdaleka tak rozšířená, jako jiné karetní hry jako Magic: The Gatherning, Pokémon, The Lord of the Rings a další. Přesto se ale nabízí docela dost míst, kde můžete karetní hru koupit. U nás ji distribuje firma ADC Blackfire Entertainment s.r.o., která se také zabývá ostatními karetními hrami, dále deskovými hrami, hrami na hrdiny, figurkovými hrami a dalšími.

A kde tyto hry koupit? Uvedeme si tu pár odkazů a adres.

http://www.come-in.cz/ - internetový obchod Blackfire http://www.cernyrytir.cz/index.php3?akce=11&PHPSESSID ...
- zde nakoupíte přímo nějaké karty Star Wars

Adresa Blackfire:

ADC BLACKFIRE Entertainment, s.r.o.
Novozámecká 4/495
198 00 Praha 9 - Hostavice

Tel.: +420 281 933 027
E-mail: sales@blackfire.cz
WWW: http://www.blackfire.cz/

Pokud bydlíte ve městě, můžete najít obchod kde se takovéto hry prodávají. Vždy tam ovšem nemusíte najít Star Wars. Podívejte se na seznam obchodních partnerů firmy Blackfire a podívejte se, jestli tam náhodou není napsáno město, ve kterém bydlíte. Pokud ano máte štěstí a můžete nakupovat přímo tam. Pokud ne, můžete využít služeb e-shopu na internetu.

Nejspíše Vás v nabídce karetní hry Star Wars zklame omezenost sad, které se dají v ČR sehnat. Bohužel to bude nejspíše kvůli odbytu, proto se poskytovatelům nevyplatí do toho investovat. Určitě si můžete různé sady objednat i ze zahraničí, ovšem cena poštovného nebude malá. Jestli něco takového zjistím budu Vás včas informovat.

2002-2007 ObiSkyWalker

Creative Commons License
Veškerý textový obsah, pod kterým není podepsán jiný autor, spadá pod licenci
Creative Commons Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 Unported License.

V praxi to znamená, že můžete daný obsah libovolně kopírovat, distribuovat, měnit a šířit včetně Vámi vytvořených odvozenin, avšak za podmínky, že vždy uvedete autora, nepoužijete obsah k výdělečným činnostem a pokud obsah změníte, budete ho šířit pod stejnou licencí.