Star Wars - Star Wars Trading Card Game

Zajímavosti

Zajímavosti ze světa Star Wars


Pokud se chcete dozvědět něco zajímavého, co ještě možná nevíte ohledně Star Wars, jste na správné stránce. Budeme se pro Vás snažit shánět nejlepší informace.

Jestliže máte svou vlastní zajímavost, můžete ji poslat na e-mailovou adresu ondra.gersl@seznam.cz a může tu být zveřejněna. Pokud zajímavost nebude přímo Vaše, je nutné uvést zdroj, odkud jste se tu informaci dozvěděli.


Millenium Falcon v E3? [obrázek]

Ve třetí Epizodě ságy Star Wars můžete vidět Landovu a následně Solovu loď Millenium Falcon. Kde že se tento klenot ukrývá? Stačí pozorně sledovat scénu, kdy Anakin, Obi-Wan a kancléř Palpatin přilétají k mistru Windovi a ostatním senátorům, kteří je očekávají po návratu ze zajetí. Jakmile jejich loď začne přistávat, můžete si všimnou malé lodi pod ní, která přilétá ze stejného směru. Vypadá přesně jako Millenium Falcon. Pokud nevěříte, podívejte se na tento obrázek.

Proč generál Grevious kašle?

Možná pro některé nejasná věc se ujasnila ještě v předchozím kresleném seriálu Clone Wars, kde jste ve 25 kapitole mohli na konci vidět, jak mistr Windu s Greviousem pomocí Síly pěkně zacloumal a stisknul ho tak pevně, že se celá jeho plátová kostra pozohýbala. Po tomto konfliktu začal Grevious silně a často kašlat.

Song Cantina Band na stanici Radiožurnál

Jestli posloucháte, nebo jste někdy poslouchali rádiovou stanici Český rozhlas 1 - Radiožurnál, mohli jste sem tam slyšet v pozadí u mluveného slova známou píseň Cantina Band, kterou složil John Williams a která byla použita v Epizodě IV.
Radiožurnál můžete poslouchat i přes internet na www adrese http://www.rozhlas.cz/audio/vysilani/.


2002-2007 ObiSkyWalker

Creative Commons License
Veškerý textový obsah, pod kterým není podepsán jiný autor, spadá pod licenci
Creative Commons Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 Unported License.

V praxi to znamená, že můžete daný obsah libovolně kopírovat, distribuovat, měnit a šířit včetně Vámi vytvořených odvozenin, avšak za podmínky, že vždy uvedete autora, nepoužijete obsah k výdělečným činnostem a pokud obsah změníte, budete ho šířit pod stejnou licencí.