Star Wars - Star Wars Trading Card Game

Starší aktualizace

Seznam všech starších proběhlých aktualizací


Nový kvíz a anketa 9.11.2006
Nový kvíz a anketa jsou tentokrát zaměřeny na blížící se KoprCon 2006.

Kvíz minulého měsíce nebyl opět nic moc, ovšem u nového by tentokrát měl být velmi výsledek dobrý. Uvidíme na konci měsíce.

Anketa z minulého měsíce jasně naznačovala, že asi 2/3 rodičů Star Wars nevadí nebo je mají dokonce rádi. Menší část jeví neutrální zájem a ostatek má o smyslu Star Wars pochyby.

Za 8 dní už začíná KoprCon, tak doufám, že se tam někde potkáme :-).
Pozvánka na turnaj, nové stránky o SW TCG 28.10.2006
Za týden, to jest 4. listopadu 2006, se v Praze koná oficiální ligový SW TCG turnaj. Bližší informace najdete na nových SW TCG stránkách.

Na internetu se objevily dvě nové webové stránky o hře Star Wars Trading Card Game. Jedná se o Star Wars TCG a Star Wars TCG Czech Site. Najdete na nich spoustu informací, ankety a také komunikační prostředky.
Nový seznam mých karet + info o koupi karet 19.10.2006
Konečně se mi podařilo dokončit nový seznam mých karet, který nyní obsahuje aktuální sbírku mých SW TCG karet.

Chtěl bych také poprosit všechny, kteří ode mě chtěli některé karty koupit, aby mi znovu napsali o jaké karty mají zájem na e-mailovou adresu ondra.gersl@seznam.cz. Děkuji.

Mimo to jsem na hlavní stránku sekce Star Wars TCG přidal informace o tom, kde můžete v současné době nakoupit karty i z nejnovějších sad.
Pozvánka na KoprCon 2006 25.9.2006
Při dnešní kontrole e-mailu jsem mimo jiné našel i pozvánku na letošní KoprCon, který se bude již tradičně konat v Kopřivnici ve dnech 17.-19. listopadu 2006.

KoprCon slibuje bohatý program a příjemnou atmosféru (to mohu z minulého KoprConu zaručit :-)) včetně možnosti setkat se mnoha lidmi podobných zájmů.

Více informací se dozvíte na oficiálních stránkách KoprConu, kde se můžete zároveň i zaregistrovat.

Co se mě týče, tak mě na KoprConu nejspíše potkáte, pokud se nestanu obětí neočekávaných událostí, které by mi znemožnili účast, což by se stát nemělo :-).
Nový kvíz a anketa + přání 3.9.2006
Máme zde poslední prázdninovou aktualizaci v tomto roce.

Kvíz z minulého měsíce nedopadl zrovna slavně, čekal jsem lepší výsledek. Nový kvíz je o poznání lehčí, avšak pozor na detaily.

Z ankety z minulého měsíce jsme se dozvěděli, že převážná většina z vás má Star Wars ve velké oblibě. Nová anketa se neptá na názor váš, nýbrž vašich rodičů.

Prázdniny některým z nás skončily, tak bych Vám chtěl popřát hodně dobrého do nového školního roku, trpělivé a pohodové učitele, hodně zábavy se spolužáky a pěkné chvilky strávené při jakékoliv činnosti související se Star Wars :-).
Nové a upravené balíčky TCG 26.8.2006
Po dlouhé době se konečně dostalo na nějakou aktualizaci. Jednak za to může skutečnost, že jsem více než 10 dní byl mimo domov a také zkoušky z autoškoly, které mám nyní již za sebou.

Zpracoval jsem nové balíčky, které mi poslali někteří hráči TCG. Sith zaslal balíček za temnou stranu, své balíčky za světlou a temnou stranu upravil D.r.a.k.

Momentálně vyhotovuji nový seznam mých karet a pracuji na další aktualizaci, která se zde brzo objeví. Prozradím Vám pouze že se bude týkat karetní hry :-).
Nový kvíz a anketa 3.8.2006
Pravidelná měsíční aktualizace se jako obvykle skládá z nového kvízu a ankety.

Minulý kvíz dopadl velmi špatně. Nový kvíz sice nepatří k těm nejlehčím, ale pokud umíte hledat na internetu, odpověď snadno najdete.

U ankety z minulého měsíce byly odpovědi převážně záporné. Doufám, že u nové ankety to bude naopak.
4 nové balíčky k SW TCG a zpráva od Raidy Laii 28.7.2006
V dnešní aktualizaci Vám přináším sestavy a strategie čtyř balíčků od hráčů D.r.a.k a of. Balíčky jsou dobře sestaveny a jistě už mají za sebou nejednu bitvu.

Velký sběratel SW TCG a fanoušek Star Wars nám zanechal v shoutboardu svůj vzkaz:
Ahoj, pro všechny kdo přijdou na stránky, obzvláště pro Yodu a další SW sběratele. Chci se s vámi seznámit. Jsem velký fanda SW. Je mi 15 let a SW sbírám 10 let. Na internet nemám přístup běžně. Proto napište ihned, ale lepší bude, když kontakty pošlete na e-mail ObiSkyWalkera, který najdete na stránce Kontakt.

Samozřejmě nejlepší bude, pokud vám nevadí utrácet kredit, aby jste zavolali na číslo 721184291. Díky !!! Nabízím jisté karty SW ke koupi, rád je i vyměním, či koupím. Zahraju si rád, jen ozvěte. -taky, pokud máte informaci o SW karetních turnajích, můžeme když tak udělat vlastní. Sbírám karty ze všech 10+2 sad!

Děkuji vám Síla s Vámi všemi - sběrateli a fanoušky STAR WARS!
Pokud máte zájem o cokoliv z jeho nabídky, určitě mu zavolejte nebo napište.
Report z Festivalu Fantazie 2006 14.7.2006
Sice trochu pozdě, ale přece, Vám přináším report z Festivalu Fantazie 2006, na kterém jsem strávil dva dny účastí především na programu Star Wars.

Pokud jste na letošním Festivalu Fantazie také byli, můžete se o své zážitky podělit v Návštěvní knize nebo Shoutboardu.
Jestliže jste napsali nebo hodláte napsat report o některém z Conů a chtěli byste ho na těchto stránkách uveřejnit, neváhejte mě kontaktovat.

Dále bych Vás chtěl upozornit na novou sekci Cony, která se nachází ve spodní části menu (nad sekcí Download). Pod touto sekcí najdete reporty z Conů.
Nový kvíz a anketa 7.7.2006
První prázdninová aktualizace je tady.

V minulém kvízu bylo přes 50% odpovědí dobře, což jsem ani nečekal. Nový kvíz je také poměrně lehký, pokud se nenecháte zmást :-).

Výsledek hlasování v anketě z minulého měsíce byl velmi zajímavý. O jeden hlas zvítězila Epizoda III nad všemi epizodami. Nová anketa se Vás táže na účast a hodnocení Festivalu Fantasie, který v těchto dnech ještě stále probíhá.

Náplní příští brzké aktualizaci bude velmi pravděpodobně recenze dvou dnů strávených na Festivalu Fantasie v místnosti Star Wars.
Nový kvíz a anketa 12.6.2006
Konečně se mi podařilo dostat se k aktualizaci stránek.

Pro tento měsíc jsem vybral těžší otázku, avšak pokud umíte alespoň trochu hledat na internetu, zcela jistě najdete odpověď. Správnou odpověď z minulého kvízu najdete na stránce Výsledky kvízů.

Nová anketa se Vás ptá na stokrát omývanou otázku objevující se snad na každém SW webu nebo fóru. Protože jsme ji tady ještě neměli, věnoval jsem jí místo v tomto měsíci. Výsledek hlasování z minulé ankety najdete na stránce Výsledky anket.

Konečně se nám blíží závěr školního roku a čekají nás 2 měsíce prázdnin. O prázdninách budu mít více času, takže aktualizace budou daleko častější (možná tak časté, jako minulý rok :)).
Zajímavosti na ostatních webech o Star Wars 14.5.2006
Dnešní aktualizace bude od těch předchozích trochu neobvyklá. Týká se nejrůznějších zajímavostí, které se staly na jiných stránkách o Star Wars.

Stránka http://hvezdnevalky.profitux.cz/, která běží sotva pár týdnů se může pochlubit vlastním komiksem a videi ze hry Lego Star Wars.

Pokud Vás zajímá aktuální dění okolo Star Wars, doporučuji navštívit stránky CSWU nebo Jediland.net.
Nový kvíz a anketa + otázka 4.5.2006
Pravidelná aktualizace je zde.

Otázka nového kvízu bude možná těžší než zprva vypadá. Jsem zvědavý, jak ji vyřešíte. Výsledky z minulého kvízu najdete na stránce Výsledky kvízů.

Anketa pro tento měsíc se Vás ptá, čím se aktivně podílíte na nejrůznějších (nejlépe všech) internetových stránkách o Star Wars. Výsledky hlasování v minulé anketě naleznete na stránce Výsledky anket.

Na konec dnešní aktualizace jsem si nechal malou otázku:
Máte (ještě) zájem o pravidelné schůzky na Cantina Chatu?. Své odpovědi můžete psát do Shoutboardu v pravém panelu stránky nebo do Návštěvní knihy.
Doplněna stránka BHG a upozornění 25.4.2006
Po měsíční neaktualizaci jsem se konečně dostal k tomu, abych mohl něco doplnit.

Máme zde další dva tipy pro hru Bounty hunter gild, které jsem napsal na stránku BHG.

Nakonec bych chtěl upozornit, že své ohlasy ke stránkám můžete zanechávat v Shoutboardu, který naleznete v pravém menu nad anketou, nebo v Návštěvní knize stránek.

Nového kvízu a ankety se dočkáte na začátku příštího měsíce.
Nové wallpapery 25.3.2006
Dnešní aktualizaci vyplňují obrázky.

Na stránku Wallpapery přibyly další 3 wallpapery týkající se z malé části informačních technologií. O jejich kvalitě se můžete přesvědčit sami :).
Nová stránka BHG 18.3.2006
Konečně tu máme aktualizaci.

Přidal jsem do menu podsekce Star Wars odkaz na novou stránku BHG (Bounty Huter Gild) na které se s Vámi budu dělit o svoje zkušenosti z této on-line hry. Nyní tam naleznete krátký popis a dva tipy ke hře.
Nový kvíz a anketa 11.3.2006
Aktualizace mi bohužel zadrhávají, ale pokusím se to napravit.

Sice velmi pozdě, ale přece zde máme obměnu kvízu. Otázka se může zdát těžká, avšak odpověď na ni najdete nejen na těchto stránkách. Výsledky z kvízu minulého měsíce najdete na stránce Výsledky kvízů.

Protože před nedávnou dobou byl zahájen další věk hry BGH, rozhodl jsem se anketu trochu pozměnit a vynulovat výsledky hlasování. Na výsledek z minulé ankety se můžete podívat na stránce Výsledky anket.
Nový kvíz 6.2.2006
Náplní dnešní aktualizace bude pouze nová otázka v kvízu, kterou pro Vás vymyslel J'ann Baill. Určitě nebudete mít problém najít správnou odpověď :-).
Výsledek minulého kvízu najdete na stránce Výsledky kvízů.
Nové obrázky na stránce Humor 15.1.2006
Stránka Humor je bohatší o dva obrázky, které zobrazují Sithského Lorda Dartha Vadera poslouchajícího moderní přehrávač iPod. Určitě stojí za shlédnutí.

Na stránku Výsledky kvízů byl doplněn výsledek hlasování z minulého kvízu.
Nový kvíz a anketa 12.1.2006
Konečně jsme se dočkali pravidelné (nyní už nepravidelné) aktualizace.

Abych Vás stále netrápil složitými otázkami, vybral jsem něco jednoduššího. Jsem si zcela jist, že správnou odpověď bude znát převážná většina. Na vyřešení kvízu z minulého měsíce si budete muset ještě chvíli počkat :-)

Nová anketa má za úkol zjistit, do jaké gildy jste se přidali v on-line internetové hře Bounty Hunter Guild (http://www.bhg-online.net/). Počet hlasů k jednotlivým možnostem z minulé ankety najdete na stránce Výsledky anket.

Díky tomu, že máme opět pololetí, škola tlačí a já se kromě toho snažím ještě stíhat kupu ostatních věcí, aktualizace nebudou tak časté, ale určitě budou. Prosím omluvte tento nedostatek, budu se snažit jak to jen půjde.
Přání, oprava textu a přesměrování chatových ... 23.12.2005
A máme tu (zase) vánoce. Na začátek bych pro Vás měl menší vánoční a novoroční přání :-)

Všem návštěvníkům těchto stránek bych chtěl popřát vše nejlepší, radostné Vánoce, hodně příjemných dárků pod stromečkem a dobrý vstup do nadcházejícího roku 2006.
Nechť je Síla vždy s Vámi :-)


JediSith, návštěvnice těchto stránek, se ochotně pustila do kontroly obsahu tohoto webu. Již na stránce Cestování bylo objeveno velmi mnoho chyb, nyní je již všechno v pořádku.

Kvůli stálé a velké nestabilnosti chatu od BlueBoardu se ode dneška budou pravidelné schůzky konat na Cantina Chatu - chatu největších stránek o Star Wars CSWU - ve stálé místnosti Star Wars. Všem doporučuji se bezplatně zaregistrovat.
Výsledky soutěže dárky k filmu SW Episode III 12.12.2005
Tak tu máme zase něco nového mimo doplnění obsahu stránek.

Na českém freemailovém serveru Seznam.cz včera proběhlo ukončení soutěže o exkluzivní dárky k filmu Star Wars Episode III. Pokud jste se soutěže zúčastnili, můžete své jméno hledat mezi výherci. Jestliže nenajdete nebuďte smutní, já je taky nenašel :-).

Slává vítězům, čest poraženým :-)
Soutěž o exkluzivní dárky k filmu SW Episode III 5.12.2005
Dnes pro Vás mám zajímavou novinku.

Český server Seznam.cz si pro Vás připravil soutěž o hodnotné ceny především z filmu Star Wars. Stačí jen přejít na stránky soutěže, kde vyřešíte tři jednoduché otázky (doporučuji pořádně přečíst) a odešlete formulář se svými údaji. Soutěž probíhá od 28.11.2005 do 25.12.2005 a každý týden je vyhodnocení odpovědí a zasílání výher. Jsou tedy čtyři termíny, ve kterých máte šanci některou ze 37 cen získat.

Pokud tedy máte rádi soutěže, stačí jen obětovat pár minut svého času a jedna z cen může být Vaše :-)
Nový kvíz a anketa 3.12.2005
Se zpožděním se konečně dostalo na pravidelnou měsíční aktualizaci.

V novém kvízu nyní najdete pro některé velice obtížnou otázku, na kterou není vůbec jednoduché správně odpovědět. Pokud jste četli knihu Star Wars: Štěpný bod (Shatterpoint), správnou odpověď budete jistě znát. Výsledek z minulého kvízu najdete na stránce Výsledky kvízů.

Na otázku do dnešní nové ankety přispěl stálý návštěvník Anakin. Konečné hlasování z minulé ankety si můžete zobrazit na stránce Výsledky anket.

V následující aktualizaci bude nejspíše zase něco humorného :-)
Zpráva z KoprConu 2005 26.11.2005
Po dlouhé době 14 dnů tu máme konečně aktualizaci.

Své zážitky z letošního KoprConu jsem zapsal na stránku KoprCon 2005, kde si je můžete přečíst. Zatím bohužel chybí obrázky, které snad za nějaký čas doplním :-)

Příští aktualizace již bude ta pravidelná měsíční :-)
Aktualizována stránka Humor 12.11.2005
Konečně jsme se dostali k další aktualizaci.

Na stránku Humor byly přidány ke stažení filmů LEGO: Star Wars The Han Solo Affair, LEGO: Rise of The Empire a TIE Tanic, u kterých se jistě zasmějete :-)

Času na aktualizace vyzbývá pořád méně a méně. Snad se zlepší. Další aktualizaci čekejte ještě před KoprConem :-)
Nový kvíz a anketa 2.11.2005
Každoměsíční update je s denním zpožděním konečně tady.

Nový kvíz nese zajímavou otázku, na kterou může být těžké odpovědět. Stačí ale jen prohlédnout encyklopedie a odpověď je na světě. Správnou odpověď na otázku z minulého kvízu najdete na stránce Výsledky kvízů.

Nynější anketa má za úkol zjistit, jak by jste hodnotili tyto webové stránky. Možností je spousta, takže si určitě vyberete. Výsledek hlasování v minulé anketě si můžete zobrazit na stránce Výsledky anket.

Další aktualizace vyjde snad na tento víkend.
23 kapitola příběhu Clone Wars 26.10.2005
Po delší době se mi konečně podařilo sepsat 23 díl příběhu Clone Wars, který je jako obvykle pestře zdoben obrázky a rozdělen na přehledné části. Doufám, že se Vám bude líbit.

Minulá schůzka na chatu dopadla o něco lépe než ta předchozí. Rád bych také upozornil, že Chat prošel obnovou a nyní má lepší a stálejší funkčnost. Tak příště se určitě zastavte :-)
Doplněna stránka Humor 15.10.2005
Tak k napsání dalšího příběhu Clone Wars se nakonec bohužel nedostalo. Nachystal jsem ovšem něco, co Vás jistě rozesměje :-).

Na stránce Humor pod nadpisem Fanfilmy si můžete stáhnout další parodii s názvem American Jedi. Dále na tuto stránku byly ještě umístěny dva odkazy na společnost Brickfilms a Star Wars Atom films.

Včerejší schůzka se sice konala, ale nikdo se nedostavil :-(. Doufám, že to bude příště lepší :-).

Příště snad již konečně další díl příběhu Clone Wars.
Doplněny obrázky na stránce Tvorba Světelného ... 7.10.2005
Konečně tu máme aktualizaci.

Jak již kdysi bylo slíbeno, tak bylo dnes z části splněno. Na stránce Tvorba Světelného meče byly doplněny obrázky zobrazující postup při tvoření repliky světelného meče. Jejich kvalita bohužel není nejlepší, ale snad Vám při zhotovování pomohou.

V další aktualizaci snad už přijde na další díl kresleného seriálu Clone Wars.
Nový kvíz a anketa 1.10.2005
Pravidelný měsíční update je tady.

Nový kvíz s sebou přináší nelehkou otázku. Uvidíme, kolik z Vás na ni bude znát správnou odpověď. Vyhodnocení hlasování z minulého kvízu najdete na stránce Výsledky kvízů.

Nová anketa má nyní za úkol zjistit, který obor ze Star Wars Vás nejvíce zajímá. Podle výsledků z této ankety se budu snažit přizpůsobit i zaměření na určité sekce. Výsledek minulé ankety můžete shlédnout na stránce Výsledky anket.

Včerejší schůzka na chatu proběhla v pořádku. Jestliže můžete, přijďte si příští týden také pohovořit o Star Wars :-).
Doplněny obrázky, stránky Humor a Zajímavosti 24.9.2005
Bohužel až po týdnu zde opět něco máme.

Do podsekce Episode V na stránku Obrázky bylo přidáno osm nových obrázků z Epizody V.

Na stránku Humor byl přidán odkaz a krátký popis k prozatím jednomu humornému fanfilmu s názvem Bob the Stormtrooper. Všem kdo se chtějí pořádně zasmát doporučuji shlédnout :-)

Byla přidána zajímavost Song Cantina Band na stanici Radiožurnál na stránku Zajímavosti.

Na závěr bych rád ohodnotil včerejší schůzku na chatu, která byla velmi zajímavá (došlo dokonce až na školu :-)) a navštívilo ji celkem šest lidí. Uvidíme jak se podaří příští schůzka.

Příští aktualizace snad bude o něco dříve.
Doplněna stránka Hudba a proběhlá schůzka 17.9.2005
Dnes tu máme pozdní večerní aktualizaci.

Doplněna byla stránka Hudba v podsekci Download. Nyní tam najdete krátký popis k hudbě Star Wars a kde ji sehnat. K dispozici jsou také odkazy na ukázky hudby ze soundtracků.

Včerejší chatová schůzka proběhla velmi dobře, jednu chvíli nás tam bylo pět :-). Doufám, že příští pátek to bude alespoň stejné.

Nemám nejmenší tušení, co bude příště :-)
Přidána stránka Humor 14.9.2005
Počet aktualizací nám poklesl, přece ale sem tam nějaké budou.

Byla zatím načnuta nová stránka Humor, kde prozatím naleznete nějaké odkazy, kde najdete humorné obrázky, videa, vtipy, básně a další týkající se Star Wars. Stránka se bude postupně rozrůstat.

V následující aktualizaci budou nejspíše doplněny opět nějaké texty.
Přidána stránka o Literatuře Star Wars 10.9.2005
Aktualizace nám bohužel drhnou kvůli začátku školy. Nebudou sice tak časté, ale budou :-)

Konečně se mi podařilo dokončit stránku Literatura, kde prozatím najdete několik nejznámějších knih a encyklopedií s popisem a náhledem. Později možná přibudou i recenze nebo příběhy knih.

Uvidíme, na co se dostane příště.
Recenze na sadu Attack of the Clones 6.9.2005
Tak tu máme zase něco ohledně karetní hry.

Náš stálý návštěvník a přispěvovatel Jerry the Cool napsal recenzi na sadu Attack of the Clones, která určitě stojí za přečtení. Pokud jste s karetní hrou ještě nezačali a máte to v plánu, je tato recenze pro Vás v celku důležitá.

Na příště je nachystaná literatura, tak se těšte :-)
Seznam všech mých karet 4.9.2005
Už kdysi jsem tento můj seznam všech mých karet z karetní hry Star Wars Trading Card Game dokončil, abych měl přehled o každé kartě, kterou mám. Dokonce jsem některé začal překládat, ale moc daleko jsem se nedostal.

Nyní bych Vám ho chtěl nabídnout k prohlédnutí. Je včetně obrázků a mimo jiné na něm najdete i některé karty k prodeji. Bohužel jeho stoprocentní funkčnost je pouze v prohlížeči Internet Explorer, v ostatních některé věci nejsou tak, jak by měly být.
Nový Kvíz, Anketa, balíček z Wizards a poděkování 1.9.2005
Jako každý měsíc tu máme pravidelně obměnu kvízu a ankety.

Na nynější kvíz jsem dal snad trochu lehčí otázku, tak doufám, že správnou odpověď budete vědět. Výsledek minulého kvízu najdete na stránce Výsledky kvízů.

Nová anketa se týká tohoto webu. Můžete v ní hlasovat o tom, čeho by jste na těchto chtěli více. Možností je dost, snad mezi nimi najdete tu svoji. Výsledky předchozí ankety jsou na stránce Výsledky anket.

Do sekce karetní hry toho v poslední době moc nepřibývá, pokusím se to napravit. Nyní se můžete podívat na nový balíček z Wizards s názvem Luke's Rally. Kupodivu už se dlouho neobjevila nová karta týdne.

Nakonec bych chtěl ještě poděkovat šéfredaktorovi serveru Blackfire.cz, který na server umístil velký odkaz na tyto stránky (spíše část o karetní hře) do příslušné sekce. Patří mu za to ode mne velké a upřímné poděkování.

Protože začal školní rok, aktualizace již nebudou bohužel tak časté jako doposud. Vždycky se ale na něco čas najde :-). Doufám, že zítra přijdete na pravidelnou schůzku na Star Wars Chat.
Upravena stránka Impérium a přidán FanArt a Wall 30.8.2005
Dnes o něco rozsáhlejší aktualizace.

Autorka stránek Chiss Hideout: Czech Chiss Fansite Mitth'shally'nuruodo byla tak laskavá a přispěla velmi zajímavými informacemi na stránku Impérium. Tyto informace zahrnují činnost impéria před a po zničení císaře.

Abychom tu neměli pořád jen samé texty, přidal jsem na stránku FanArt jeden pěkný obrázek, který je možno použít i jako wallpaper.
Také na stránku Wallpapery byly přidány další dva nové wally, najdete je mezi dvěma posledními.

Sám jsem zvědav, co bude zítra.
Balíčky z mistrovství v SW TCG 29.8.2005
Po návratu z prázdnin jsem nachystal jen něco volnějšího.

V sekci karetní hry jsem trochu upravil informační část na hlavní stránce a taky jsem přidal novinku z Wizards o proběhlém mistrovství v této karetní hře. Můžete se podívat na celkem šest balíčků (3 světlé a 3 temné) hráčů, kteří se umístili na prvních třech příčkách. Zajímavostí u balíčků je, že žádný z hráčů nepoužil žádnou kartu Equipment.

Copak nás asi čeká zítra ...
Doplněna stránka Senát 21.8.2005
Opět další kousek do podsekce Star Wars.

Doplnění se dočkala stránka Senát, kde se dozvíte nějaké informace o senátu v Republice. Nechybí ani ukázkový obrázek.

Nakonec bych Vám chtěl oznámit, že stránky od dnešního dne celý příští týden nebudou aktualizovány, protože opět opustím své stávající sídliště a pojedu na prázdniny. Po návratu se zase všechno vrátí do starých kolejí. Snad to nějak vydržíte :-)
Doplněna stránka Impérium 20.8.2005
Tak se nám podsekce Star Wars začíná pěkně zaplňovat.

Dnes byla doplněna o shrnutí informací stránka Impérium, kde najdete obecné informace o Říši.

Uvidíme, co nás čeká zítra.
Popis k balíčku, stránka Galaxie a SW Chat 19.8.2005
Další aktualizace je zde.

Jerry the Cool nám zaslal velmi podrobnou strategii a rozbor svého Světlého balíčku.

Byla zprovozněna stránka Galaxie, kde najdete zatím jen obrázek mapy galaxie. Až vymyslím nějaký text tak ho tam přidám.

Nakonec bych chtěl ještě něco podotknout k dnešní chatové schůzce. Sice jsme se sešli pouze dva, ale stálo to za to. Proto kdo se chcete dozvědět zajímavé informace a vyřknout své dotazy příště určitě přijďte.
Petice, Odkaz a nový wallpaper 18.8.2005
Dnešní aktualizace je trochu různorodějšího typu.

Přes e-mail jsem byl informován o nemilé věci. Budova "The Cantina of Mos Eisely" (kantýna v Mos Eisely) nacházející se ve městě Ajim má přijít ke zbourání. Pokud chcete podpořit záchranu stavby, podepište Petici na stránkách http://yan.navarro.free.fr/petition/.

Před dvěmi dny se na internetu objevila velmi zajímavá stránka zaměřená na knižní pokračování zfilmovaného příběhu Star Wars. Naleznete ji na http://chiss.profitux.cz/. Doporučuji každému příznivci Star Wars.

Nakonec jsem se snažil udělat wallpaper do sekce karetní hry a výsledek vidíte sami. Není to snad tak hrozné a ani ne kvalitní. Doufám, že se Vám bude alespoň trochu líbit, příště se pokusím udělat lepší.

Uvidíme, co vyjde na další den.
Obrázky k Epizodě III a balíček z Wizards 17.8.2005
Pro změnu tu jsou zase nějaké obrázky.

Podařilo se mi sehnat další obrázky k Epizodě III. Je jich celkem 7 a najdete je na stránce Obrázky v podsekci Episode III.

Na wizards.com se objevil nový balíček s názvem Jawas of Doom. Tentokrát se jedná o velmi zajímavou sestavu karet. Přečíst si ho můžete přímo na wizards.com nebo se na něho odkázat ze sekce karetní hry.

Zítra se pokusím udělat něco v sekci karetní hry.
Doplněna stránka Cestování 16.8.2005
Opět tu máme něco textového.

Doplnění se dočkala stránka Cestování, kde nyní najdete popsaných prozatím pár cestovních prostředků, bohužel bez obrázků.

V poslední době je o obrázky trochu nouze, snad se to napraví.
Zařízen Star Wars Chat 15.8.2005
Dnes sice něco malého, ale extra.

Byl zřízen Star Wars Chat, kde můžete kdykoliv diskutovat o čemkoliv týkající se Star Wars. Zároveň byly zařízeny pravidelné jednotýdenní schůzky, kdy si můžete být téměř jisti, že tam někoho najdete. Pokud by většině návštěvníků tato doba nevyhovovala, je možno ji přeložit na jiný den nebo jinou dobu.

Snad tedy zítra přibudou nějaké texty a obrázky.
Doplněna stránka Obecně 14.8.2005
Tak je tu zase něco textového.

Aby na první pohled nevypadalo, že tyto stránky jsou poloprázdné, byla doplněna stránka Obecně v podsekci Star Wars. Až budete mít čas, tak si ji třeba přečtěte.

Příště třeba budou zase nějaké obrázky nebo text.
Další díl příběhu Clone Wars 13.8.2005
Další díl příběhu Clone Wars je zde.

Sepsal jsem již 22 díl příběhu Clone Wars. Opět rozsáhlého a podrobného typu bohatě doplněného obrázky. Věřím, že si ho rádi přečtete.

Z dnešní aktualizace všechno.
Stránky Zajímavosti, Obaly + karetní hra 12.8.2005
Nyní je konečně trochu rozvinutější aktualizace.

Přibyla nová stránka Zajímavosti do podsekce Star Wars, kde najdete velmi zajímavé zajímavosti ze světa Star Wars.

Dále byla upravena a doplněna včera zhotovená stránka Obaly. Nyní tam naleznete trochu více tohoto materiálu.

Nakonec ještě malá novinka v sekci karetní hry. Na oficiální stránce Wizards.com se objevil nový balíček s názvem The Lockdown, na který se můžete z této sekce odkázat.

Zítra se pokusím napsat další díl již druhé série Clone Wars.
Obaly na DVD a CD k filmům Star Wars 11.8.2005
Dnes bude bohužel aktualizace malá.

Byla přidána stránka Obaly do podsekce Download, kde nyní najdete obaly na DVD a CD pro všechny Epizody včetně Clone Wars.

Uvidíme, jak to vyjde na příště.
Příběh Clone Wars a další nové balíčky 10.8.2005
V dnešní aktualizaci tu máme od každého trochu.

Protože mi nakonec nevyzbylo kvůli upravování jiných stránek moc času, napsal jsem a i pestře obrázkově doplnil první díl druhé série Clone Wars. Doufám, že se Vám bude líbit.

Dále tu máme specialitku v sekcí karetní hry. Mistr Republiky v karetní hře Star Wars Trading Card Game Klicasso nám věnoval svůj čas a napsal i se strategiemi své dva balíčky. Též já jsem doplnil chybějící strategii u mého temného balíčku.

Příště se pokusím sehnat obaly na CD a DVD k filmům a soundtrackům ze Star Wars.
Nové balíčky v sekci Trading Card Game 9.8.2005
Dnes je aktualizace zaměřena na sekci o karetní hře.

Byly přidány dva další sestavené balíčky, tentokrát přímo ode mě. Jsou jimi Světlý a Temný balíček, zatím pouze u Světlého nyní najdete popis strategie.

Z dnešní bohužel menší a pozdní aktualizace je to všechno. Zítra, jak doufám, se bude pokračovat v dalších dílech Vámi oblíbeného příběhu Clone Wars.
Dokončena první série příběhu Clone Wars ... 8.8.2005
Tak tu máme aktualizace zase na poslední chvíli.

Nyní si na stránce Příběh v sekci Clone Wars můžete přečíst kompletní příběh celé první dvacetidílné série. Dnes bylo doplněno posledních 5 dílů. Samozřejmě příběh bude pokračovat i druhou sérií, která bude také sepsaná.

V sekci karetní hry byla doplněna stránka Balíčky, kde nyní naleznete sestavené balíčky od různých hráčů. Prvním balíčkem za Světlou stranu přispěl návštěvník Jerry the Cool. Určitě stojí za shlédnutí.

Zítra se pokusím udělat aktualizaci někdy v ne tak pozdní době.
Doplněny stránky Síla a Odkazy 7.8.2005
Dnešního dne tu máme hlavně něco ke čtení.

Napsal jsem snad dostatečné vysvětlení neviditelné energie, která je přítomná všude ve vesmíru. Jedná se samozřejmě o Sílu. Jestliže si najdete volnou chvilku, můžete si článek přečíst.

Na závěr jsem ještě upravil stránku Odkazy, kde nyní u každého odkazu najdete menší popisek ke stránce.

Na zítřek se pokusím napsat příběh posledních pěti kapitol první série Clone Wars a třeba stihnu ještě něco :-).
Novinky v sekci SW TCG 6.8.2005
Dnes je jen malá aktualizace v sekci SW TCG.

Na úvodní stránku karetní hry byly přidány novinky ohledně nové karty týdne, kterou je nyní karta Kashyyyk System. V angličtině si můžete přečíst informace o novém balíčku s názvem Deck Starters: Diplomats, Inc. a nakonec přibyla novinka ze serveru Blackfire.cz, že na adrese e-shopu http://www.come-in.cz/ nyní můžete zakoupit karty Star Wars, bohužel jen z pár sad.

Dalšího dne bude zřejmě textové doplnění sekce Star Wars.
Příběh a Informace ke Clone Wars 5.8.2005
Dnešní aktualizace bude jen ke Clone Wars.

Doplnil jsem dalších 5 kapitol příběhu Clone Wars, které určitě stojí za přečtení. Pokud jste sérii toho kresleného seriálu ještě neviděli, na stránce Příběh v sekci Clone Wars je Vám vždy k dispozici.

Pak jsem ještě trochu upravil a přidal informace na stránku Informace opět v sekci Clone Wars.

Zítra nejspíše bude aktualizace v sekci karetní hry.
Další obrázky v Galerie obrázků Clone Wars ... 4.8.2005
Máme tu další aktualizaci.

Bylo doplněno dalších 10 obrázků na stránku Obrázky v sekci Clone Wars. Od dneška zde najdete obrázky ke všem prvním dvaceti dílům.

Na všech stránkách s obrázky také byla provedena úprava týkající se popisu obrázků. To protože se v jiných prohlížečích nezobrazoval krátký popis obrázku.

Příštího dne snad určitě také něco bude.
Galerie obrázků Clone Wars a SW TCG ... 3.8.2005
Dnes je tady ta slíbená větší aktualizace. Sice trochu pozdě, ale přece.

Na stránce Obrázky v sekci Clone Wars se nyní můžete podívat na zatím deset obrázků z prvních deseti dílů.

Dále bylo do sekce Trading Card Game na stránku Galerie přidáno dalších deset obrázků karet. Nyní už Galerie karetní hry obsahuje obrázky karet ze všech sad.

A na závěr jsem se rozhodl vytvořit stránku Autor, kde najdete nějaké drobnosti o autorovi těchto stránek.

Na další den jistě taky něco nachystám.
Přidána další 1/4 příběhu Epizody II a nové logo ... 2.8.2005
Tentokrát toho na mě bylo trochu více, proto je aktualizace menší.

Sepsal jsem další 1/4 podrobného (možná velmi podrobného) příběhu Epizody II. Ten si můžete přečíst na stránce Příběh v podsekci Episode II. Dnes bylo přidáno posledních osm odstavců.

Již včera jste si mohli všimnout nového loga v sekci karetní hry Star Wars. Bylo upraveno, aby více vystihovalo zaměření sekce.

Zítra se pokusím udělat něco většího.
Nový kvíz a anketa 1.8.2005
Novoměsíční aktualizace je tady.

Určitě budete rádi hlasovat do nového kvízu a ankety, které najdete v pravém panelu stránek. Kvíz se týká zajímavé znalostní otázky, na které možná není tak snadné odpovědět. Správné odpovědi z kvízu a ankety minulého měsíce se dozvíte na stránkách Výsledky kvízů a Výsledky anket.

Na zítřek velmi pravděpodobně bude dodělání podrobného příběhu k Epizodě II a snad i ještě něco dalšího.
Přidána 1. část příběhu do Epizody II 31.7.2005
Dnes je aktualizace opravdu na poslední chvíli.

Do podsekce Episode II byla přidána na stránku Příběh první část rozsáhle psaného příběhu Epizody II. Pokud máte rádi podrobné příběhy můžete si přečíst.

Dalšího dne jistě bude nový kvíz, anketa a zřejmě ještě něco dalšího.
Upravena Galerie a stránky O sadě v TCG 30.7.2005
Máme tu takovou průměrnou aktualizaci sekce Trading Card Game.

U zbylých sedmi sad (kromě Promo a Unleashed karet) byly přidány obrázky na stránkách O sadě. Nyní už jsou skoro všechny tyto stránky trochu kompletnější.

Včera se na oficiálních stránkách objevila nová Karta týdne, na kterou se můžete podívat a přečíst si k ní komentář (bohužel v angličtině) v novinkách z Wizards v sekci karetní hry.

Zítra se pokusím zaměřit spíše na sekci Star Wars.
Upravena Galerie a stránky O sadě v TCG 29.7.2005
Aktualizace dnešního pozdního večera je tady. Dnes bude jen pár vylepšení.

Zatím v aktualizacích pořád zůstáváme u sekce Trading Card Game. Na stránku Galerie bylo přidáno dalších 10 obrázků karet a navíc předchozí obrázky byly upraveny do vzhlednější podoby.

Zatím u prvních tří sad (Attack of the Clones, Sith Rising a A New Hope) byly přidány obrázky na stránky O sadě. Doplnění obrázků o ostatních sad se dočkáme co nejdříve.

Uvidíme, co vyjde na zítřek.
Úpravy na stránkách, doplněna Galerie v TCG 28.7.2005
Dnešního dne bude aktualizace trochu rozlehlejší, jedná se hlavně o úpravu stránek.

V sekci Trading Card Game bylo nepatrně pozměněno logo. Liší se pouze přidaným podnadpisem.

Byl vyměněn ShoutBoard za lepší, protože ve starém se vyskytovalo příliš mnoho spamů a nevhodných zpráv od nejmenovaného návštěvníka.

U internetové adresy se Vám nyní bude objevovat ikonka zobrazující S jako malé logo mých stránek. To proto, aby stránky vypadaly trochu graficky lépe :-).

Nakonec jsem ještě narychlo přidal do sekce TCG nějaké obrázky karet na stránku Galerie.

Z dnešní rozlehlejší aktualizace je to vše, uvidíme, jak to bude zítra.
Aktualizace TCG - doplněny stránky O sadě 27.7.2005
Nedá se až tak říci, že je tato aktualizace rozsáhlejšího charakteru. Svoji velikost ale má.

Aby nám sekce o karetní hře nechudla, doplnil jsem ke všem sadám (až na Promo a Unleashed karty) stránky O sadě, kde si můžete přečíst zatím jen nejzákladnější informace o sadách. Všechny ale nejsou zdaleka doplněné, protože asi polovička sad se mi nedostala pod ruku, takže o nich vím pramálo.

Na hlavní stránku sekce TCG byla umístěna novinka o zprovoznění sekce o karetní hře Star Wars na serveru Blackfire. Doporučuji se tam všem podívat.

Na zítra doufám taky něco vyjde.
Doplněna stránka Planety 26.7.2005
Dnešní aktualizace není moc velkého rozsahu.

Doplnil jsem stránku Planety, kde nyní naleznete 8 planet s obrázky i popisem. Postupně se na tuto stránku budou doplňovat informace o dalších planetách.

Z dnešní aktualizace bohužel všechno, příště bude mít aktualizace větší rozsah.
Aktualizace TCG, banner a menší úprava stránek 25.7.2005
Dnes je aktualizace velmi brzo, přináší některé vylepšení stránky a také nějaké informace.

Trochu jsem zapracoval na vzhledové a doplňkové oblasti stránek. Bylo upraveno několik věcí v menu, ke každému odkazu přidán přídavný popisek (když nad odkazem chvíli podržíte myš uvidíte co se pod ním skrývá), upravil jsem odrážku u každého odkazu (v menu), byla přidána stránka "404" a další podrobné věci.

V sekci Trading Card Game byla přidána novinka o nové "kartě týdne" (Card of the Week), kterou je nyní zajímavá karta bitvy Foil. Také jsem do této sekce přidal tři nové wallpapery, které určitě stojí za shlédnutí.

Vytvořil jsem si svůj malý reklamní banner, který najdete na stránce Banner. Pokud chcete, můžete ho umístit na své stránky a tím podpořit tento web.

Doufejme že na zítřek také něco stihnu připravit na aktualizaci.
Nový hosting, nové logo, doplněn příběh Epizody I 24.7.2005
Protože na předchozím serveru isst.cz se vyskytl problém ohledně přihlášení, takže jsem nemohl aktualizovat, byl jsem nucen zvolit nový hosting. Nyní stránky hostuje server ProFiTux.cz. Web bude nyní mít novou doménu, která bude http://starwars.profitux.cz/. Od předchozí má výrazně kratší název a jistě se i lépe pamatuje. Celý web nyní bude na této adrese.

A nyní k dnešní aktualizaci.

Zřejmě jste si všimli upraveného loga těchto stránek. Bylo trochu "dozdobeno", aby vypadalo efektivněji. Výsledek vidíte sami.

Dále jsem kompletně doplnil podrobný příběh Epizody I, takže pokud máte zájem a chvíli času, můžete si ho přečíst.

Zítra určitě taky bude aktualizace, snad i trochu větší.
Aktualizace na SW Trading Card Game 9.7.2005
V dnešní aktualizaci jsem se zcela zaměřil na sekci o karetní hře.

Byly doplněny stránky O hře, kde si nyní můžete přečíst základní informace o této hře, a Ceník, na které najdete nynější ceník karetní hry Star Wars.

Dále byly do menu doplněny odkazy do všech sad na seznamy karet, odkaz na stránku, kde si můžete zahrát Demo hru této karetní hry, odkaz na stránku s Pravidly a odkaz na Internetový obchod společnosti Blackfire.

Nakonec byli ještě přidány nějaké nové stránky do menu, ale to už je jen takový doplněk.

Také bych Vám chtěl oznámit, že stránky od dnešního dne nebudou po celý týden aktualizovány, protože jedu na prázdniny. Až se vrátím, budou aktualizace zase pravidelně pokračovat jako do teď. Doufám že to vydržíte :-)
Nový kvíz a Anketa, doplněna stránka Video 8.7.2005
Dnešní aktualizace bude trochu na Vaše přání.

Protože dosavadní kvíz už byl jasně vyřešený, přináším Vám dneska nový. Týká se knižního zpracování navazujícího na v řadě třetí natočený film Epizodu VI. Kvíz naleznete v úplně nahoře v pravém panelu. Na výsledky proběhlých kvízů se můžete podívat na stránce Výsledky kvízů. Těším se na Vaše odpovědi.

Dále tu máme přidanou novou anketu opět do pravého rámu, ovšem trochu níže. V ní můžete hlasovat, která postava je Vaše nejoblíbenější. Možností je hodně, tak doufám, že si vyberete.

Na závěr byla zprovozněna stránka Videa, kde zatím naleznete pár videí ke stáhnutí. Je zatím v rozpracování.

Z dneška je to všechno, zítra se jistě dočkáme další aktualizace.
Doplněny stránky Příběh Clone Wars, Galerie ... 7.7.2005
Dneska už konečně je větší aktualizace.

Byla zprovozněna stránka Galerie, kde nyní najdete 12 zajímavých obrázků ze Star Wars.

Příběh Clone Wars byl rozvinut o dalších 5 kapitol.

Na stránce FanArt byly doplněny 2 obrázky Luka Skywalkera.

Nakonec byli ještě poopraveny nějaké nedokonalosti na stránkách, takže už by mělo být všechno v dobrém stavu.

Z dnešní větší aktualizace je to vše, zítra snad také něco bude.
Aktualizovány stránky Informace a příběh Epizody I 6.7.2005
Tak mi to s tou větší aktualizací nevyšlo.

Aktualizoval jsem stránky v sekci Episode I, a to Informace, kde najdete nějaké informace k Epizodě I a stránku Příběh, kde je zatím napsán jen kousek podrobného příběhu Epizody I.

Následující den už jistě bude ta slíbená velká aktualizace.
Nová stránka FanArt a nové Wallpapery 5.7.2005
Dnes mi to opět s větší aktualizací nějak nevyšlo.

Opět na poslední chvíli jsem vytvořil novou stránku FanArt na které najdete ručně a umělecky kreslené obrázky na téma Star Wars.

Také jsem doplnil dva nové wallpapery z Clone Wars na stránku Wallpapery. Určitě se na ně podívejte.

Zítra už se budu snažit udělat nějakou větší aktualizaci.
Download čtyř nejnovějších dílů Clone Wars 4.7.2005
Dnešní aktualizace sice není velká, ale o to více zajímavá.

V sekci Clone Wars na stránce Download si můžete stáhnout čtyři nejnovější díly seriálu Clone Wars v rozlišení 320x163. Nejde o nic nelegálního, tyto díly jsou možné stáhnout i z oficiálních stránek Star Wars. Více podrobností na stránce.

Doufám, že zítra stihnu něco dřívějšího a většího.
V sekci TCG stránka Kde koupit + odkazy 3.7.2005
Na dnešní aktualizaci zbyl čas až teď.

Aby nám sekce o karetní hře nezaostávala, doplnil jsem stránku Kde koupit o informace, z kterých se dozvíte, kde můžete sehnat tuto karetní hru.

Protože nevím, kdy budu moci doplnit sekci PC hry, přidal jsem k vypsaným hrám odkazy na stránky zaměřené na tyto hry. Jsou to Knights of the Old Republic, Jedi Knight Jedi Academi a Jedi Knight II Jedi Outcast. Z těchto stránek jistě získáte potřebné informace ohledně her.

To je vše. Zítra nejspíše bude další aktualizace.
Doplněny stránky v sekci Clone Wars ... 2.7.2005
Dnešní aktualizace bude o trochu obsáhlejší.

Zaměřil jsem se na sekci Clone Wars a tam doplnil stránky Informace a Příběh. Ještě ale nejsou kompletní.

Též byli aktualizovány novinky z Wizards v sekci Star Wars Trading Card Game.

Z dnešní aktualizace je to všechno.
Aktualizována stránka Odkazy 1.7.2005
Dneska je bohužel jen menší aktualizace.

Byla aktualizována stránka Odkazy, kde nyní najdete pár odkazů na ostatní stránky o Star Wars. Stránka ještě není úplně kompletní to bude ovšem co nejdříve opraveno.

Dnešní aktualizace byla dost slabá, zítra si to hodlám vynahradit.
Doplněny obrázky k E III a download Wallpaperů 30.6.2005
V poslední den školního roku nesmí chybět aktualizace.

Byly doplněny obrázky z filmu k Epizodě III. Pak byli ještě přidány do sekce Download ke stáhnutí Wallpapery k Epizodě III.

Zítra čekejte též aktualizaci.
Aktualizována stránka Rytíři Jedi 29.6.2005
Dnes je jen malá aktualizace.

Byla aktualizována stránka Rytíři Jedi, kde nyní najdete nějaké informace o Jediích, zatím bohužel bez obrázků. Co nejdříve bude stránka doplněna.

Snad zítra bude o něco větší aktualizace.
Doplněny obrázky k Epizodám I, II, IV, V a VI 28.6.2005
Na prosbu návštěvníka jsem doplnil obrázky z filmu k Epizodám
I., II., IV., V. a VI.

Zítra se zřejmě také dočkáme aktualizace.
Dokončena stránka Světelné meče 27.6.2005
Sice už dneska na poslední chvíli aktualizace, ale přece.

Byla už dokončena stránka Světelné meče, kde nyní najdete i popisy ke všem vyobrazeným světelným mečům. Určitě stojí za to si je přečíst.

Pokud by jste měli zájem o nějakou konkrétní informaci, nebo by jste měli nápad co zde doplnit nebo přidat, stačí napsat do ShoutBoardu v pravém rámu nebo do Návštěvní knihy. Na Váš dotaz se budu snažit co nejdříve odpovědět.

Zítra určitě bude nějaká další aktualizace.
Doplněna stránka Světelné meče 26.6.2005
Tak pomalu začínáme s doplňováním stránek.

Dnes přišla na řadu stránka Světelné meče, kde kromě popisu mečů naleznete také jejich obrázky ve velmi dobré kvalitě. Některé popisy mečů zatím nejsou dokončeny.
Nový design a nové zprovoznění stránek 25.6.2005
Byla doplněna první stránka Tvorba světelného meče, kde nyní najdete podrobný popis, jak si vyrobit repliku světelného meče.
Vítám Vás na nově zprovozněných stránkách o Star Wars. Protože stránky už nebyly pěknou dobu vůbec aktualizované, a jejich provedení bylo prakticky "strašné" (i když některým se líbilo), rozhodl jsem se s tím něco udělat. Podařilo se mi vytvořit v celku pěkný nový design stránek, který nyní jistě vypadá lépe než ten předchozí. Také informace budou předělány do nového designu, jen to chvíli potrvá.

Proč se stránky předělávaly? Z jednoho prostého důvodu. Zpracování bylo velmi špatné na to, že sem chodilo tolik návštěvníků. Navíc stránky obsahovali některé informace, které byly okopírované z jiných stránek. Když jsem je tvořil, ještě jsem ani neměl tušení o nějakých autorských právech. Tímto se všem autorům stránek, ze kterých jsem nepovoleně okopíroval informace moc omlouvám, a pokud bych mohl, rád bych jim to nějak vynahradil.

Nyní ale ke stránkám. Web bude rozdělený na dvě hlavní části, a to Star Wars a Star Wars Trading Card Game. Aktualizace z obou částí budou zobrazovány zde, na hlavní stránce. Jak doufám, aktualizace budou časté, hlavně proto, že se blíží prázdniny a bude na stránky více času. Možná dojde i ke změně domény stránek, protože tak současná má velmi zapletený název, a asi jen těžko kdo by si ho pamatoval.

Bohužel bude chvíli trvat, než se doplní obsah webu. Zatím z celého webu byla zprovozněna sekce Star Wars Trading Card Game. Ostatní stránky jsou sice funkční, ale nic si v nich nezobrazí.

S pravidelnými aktualizacemi na těchto stránkách se začíná počátkem dneška. Takže v blízké době čekejte doplnění prázdných sekcí.

Pokud máte nějakou připomínku ke stránkám nebo potřebujete s něčím pomoci, stačí napsat do ShoutBoardu, který naleznete v pravém rámu pod kvízem, nebo do Návštěvní knihy.

2002-2007 ObiSkyWalker

Creative Commons License
Veškerý textový obsah, pod kterým není podepsán jiný autor, spadá pod licenci
Creative Commons Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 Unported License.

V praxi to znamená, že můžete daný obsah libovolně kopírovat, distribuovat, měnit a šířit včetně Vámi vytvořených odvozenin, avšak za podmínky, že vždy uvedete autora, nepoužijete obsah k výdělečným činnostem a pokud obsah změníte, budete ho šířit pod stejnou licencí.